7MODA

Niebieska sukienka z długimi rękawami, zielone sandały i okulary

Niekonwencjonalne połączenia kolorystyczne takie, jak niebieska sukienka i idealnie pasujące do niej zielone sandały, to hit tego sezonu. Idealnie pasować do tego będą okulary przeciwsłoneczne w jaskrawym kolorze oraz czarna torebka z długim paskiem.

Niebieska sukienka z długimi rękawami, zielone sandały i okularyNiebieska sukienka z długimi rękawami, zielone sandały i okulary 2
Reserved
Niebieska sukienka119,99
Zielone sandały
Reserved
Zielone sandały159,99
Zielone okulary
Reserved
Zielone okulary39,99
Czarna torebka listonoszka
Creole
Czarna torebka listonoszka299,00
4,57 /5   (głosy: 7)

Pozornie niepasujące do siebie połączenia w garderobie, obecnie stały się bardzo modne. Sukienka Reserved w niebieskim kolorze, to propozycja idealna, jeżeli założymy do niej zielone sandały Reserved. W takim połączeniu będziemy się prezentować nietuzinkowo i bardzo oryginalnie. Jeśli na zewnątrz świeci ostre słońce, warto również założyć przeciwsłoneczne okulary Reserved pasujące do całego kompletu. Nie można zapomnieć również o innych dodatkach, wśród których powinna znaleźć się czarna torebka Creole, gdzie schowamy niezbędne akcesoria takie, jak telefon, klucze, chusteczki, szczotka do włosów czy też portfel. Najlepiej, jeśli torebka posiada nie tylko niewielki uchwyt do trzymania bezpośrednio w dłoni, ale również długi pasek, co pozwoli na noszenie jej przełożonej przez ramię, co jest bardzo komfortowe na przykład w czasie robienia zakupów. Pamiętajmy, iż w tym sezonie modne są niekonwencjonalne połączenia kolorystyczne. Nie musimy się zatem przejmować, iż nasza garderoba będzie zbyt jaskrawa. Tak naprawdę to my sami powinniśmy decydować, co się nam podoba i w czym się nam wygodnie chodzi na co dzień albo na spotkania biznesowe czy wieczorowe z ukochanym. Ubiór powinien być także dopasowany do obecnej pogody, jak również do naszej urody. Blondynki mogą śmiało stawiać na wyraziste barwy, zaś brunetki na bardziej stonowaną kolorystykę. Nie ma jednak przeszkód, aby zastosować się do tych zasad zupełnie odwrotnie. Wszystko zależy w dużej mierze od naszych preferencji, ale również od okazji, na jaką przygotowujemy naszą garderobę. Inaczej bowiem ubierzemy się na oficjalne spotkanie, inaczej zaś na codzienne wyjścia ze znajomymi czy też na zakupy. Ubiór powinien być także komfortowy dla nas w noszeniu, aby nie krępował ruchów.


Niebieskie sukienki damskie wybierane przez innych

Zestaw modowy można uzupełnić także tymi ofertami


Rozważ też te zielone sandały damskie

Stylistka proponuje także te alternatywne elementy do zestawu


Zielone okulary damskie , które mogą pasować

Obejrzyj, a może spodoba Ci się jedna z propozycji


Może te damskie czarne torebki będą też dobre

Spójrz na te alternatywne oferty, czy któraś wpadnie Ci w oko

Podobne zestawy modowe